Busy do Polski

Lion Bus organizuje powroty do kraju w każdy wtorek i sobotę, skontaktuj się telefonicznie, by zamówić busy z Anglii do Polski. Przyjedziemy po Ciebie tam, gdzie wskażesz.

Przewóz osób do Polski

Przewóz osób do Polski tanio, komfortowe i bez paczek. Zapewniamy bezpieczeństwo na całej trasie. Bus zabiera maksymalnie 7 pasażerów i prowadzi go zawsze dwóch kierowców. Busy z Anglii do Polski obejmują transport Eurotunelem door to door. Zabieramy naszych pasażerów do wysokości Manchesteru. Podróżować z nami możesz już od 350 zł lub 70 funtów, więc bardzo korzystnie. Cena przejazdu ustalana jest indywidualnie w oparciu o odległość przejazdu.

Busy Polska Anglia Lion posiadają komfortowe i dobrze wyposażenie samochody marki Mercedes Sprinter. Auta są klimatyzowane, nad siedzeniami znajdują się nawiewy, oświetlenie. Podczas podróży możesz słuchać radia, przeglądać Internet, oglądać filmy na DVD, lub odpoczywać. Wewnątrz znajduje się przyjemne oświetlenie. Zobacz również busy do Polski – trasy.

BUSY DO POLSKI:

WTOREK I SOBOTA

ZAREZERWUJ PRZEJAZD

TELEFONICZNA REZERWACJA:

+48 734 681 681

Rezerwacja telefoniczna przez 7 dni w tygodniu:

od 8-22

Busy do Polski z Anglii

Z nami dotrzesz do Polski cało i bezpiecznie z adresu pod adres. Podróżują z nami rodziny z dziećmi, przewozimy ludzi do pracy, do domu, turystycznie oraz organizujemy wyjazdy służbowe dla firm. Obszar przejazdu w Wielkiej Brytanii obejmuje północ Anglii do wysokości Manchesteru, część Walii oraz centralną, południową, zachodnią i wschodnią Anglię, więc z nami dojedziesz wszędzie. Wybierz busy z Anglii do Polski na wybrany termin i wybrane miejsce.

Bus do Polski door 2 door?

Oczywiście tak, nie tylko busy do Anglii można rezerwować w usłudze door to door, ale również kurs do Polski organizowany jest na tych samych zasadach. Gwarantujemy, że cena przewozu z domu pod dom będzie taka sama z Twojej lokalizacji, jak ta, którą opłaciłeś u nas w kierunku UK.

Jak duży bagaż możesz zabrać?

W cenie przejazdu możesz zabrać ze sobą bagaż do 30kg. Jeżeli potrzebujesz zabrać większą liczbę rzeczy przekraczającą ten limit to możesz spodziewać się dodatkowej opłaty. Nie ważymy bagaży, ale jeżeli Twoje rzeczy będą ważyły więcej niż ok. 30 kg kierowca może poprosić cię o dopłatę ok. 5 funtów za nadprogramowe 10kg.

FAQ – czyli pytania i odpowiedzi

Jeżeli masz pytania odnośnie przyjazdu odwiedź dział FAQ – pytania i odpowiedzi. Publikujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Przewozów Polska Anglia. Przez kilka lat działalności udało nam się rozbudować dział pozwalający odpowiedzieć na trapiące Cię pytania. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi w dziale FAQ zadzwoń do nas, na pewno pomożemy.

busy do Polski