Busy z Polski do Anglii

Busy z Polski do Anglii z firma Lion Bus organizowany jest w poniedziałek, czwartek oraz sobotę. Miejsce w samochodzie rezerwujesz telefonicznie. Korzystaj z komfortowych przewozów z Polski do Wielkiej Brytanii. Transport bez paczek z domu pod dom.

Przewóz osób do Anglii

Przewóz osób do Anglii w atrakcyjnej cenie i bez paczek. Komfort i bezpieczny transport na całej trasie. Auto mieście 7 pasażerów i prowadzi go dwóch kierowców, dzięki temu podróże są spokojne. Wewnątrz jest sporo miejsca na nogi, a siedzenia są komfortowe i odseparowane od siebie. Oferta Lion Bus obejmuje 11 województw w Polsce, za wyjątkiem północnej części Polski. Przejazd trwa od 20 do 30 godzin i zależy skąd i dokąd chcesz jechać. Busy z Polski do Anglii obejmują transport osobowy z adresu pod adres.

Busy do Anglii Lion posiadają komfortowe wyposażenie. Wewnątrz znajduje się klimatyzacja, nawiewy nad siedzeniami, radio, WiFi, filmy DVD, pasy bezpieczeństwa, przyjemne oświetlenie, oddzielona strefa bagażowa. Poznaj nasze trasy i rezerwuj przejazd.

BUS DO ANGLII:

PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK

ZAREZERWUJ PRZEJAZD

TELEFONICZNA REZERWACJA:

+48 734 681 681

Rezerwacja telefoniczna przez 7 dni w tygodniu:

od 8-22

Busy z Polski do Anglii z wielu miast

Jak wspominaliśmy wcześniej obsługujemy większość województw w Polsce. Z nami dotrzesz do UK z województwa: lubelskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, małopolskiego, dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. W celu ustalenia szczegółowej trasy prosimy o kontakt.

Jak działa door to door?

Przewóz door to door obejmuje wygodny transport osób z domu pod dom. Telefonując do nas podaj adres przyjazdu i adres miejsca docelowego oraz datę wyjazdu, dzięki temu dokładnie zaplanujemy trasę. Pracownik poinformuje Cię o warunkach przejazdu i kosztach. W dniu podróży kierowca busa zadzwoni do Ciebie z trasy i poinformuje o planowanej godzinie przejazdu. Busy z Polski do Anglii jeżdżą przeważnie przez Eurotunel, ponieważ znacznie skraca to czas podróży.

Cena busa do Anglii – czyli opłat za odcinek

Cena busa do Anglii jest zależna od pokonanej odległości w usłudze door to door. Gdy rezerwujesz busa z Lublina lub Rzeszowa, to cena przewozu może być o kilkadziesiąt złotych większa jak osoby rezerwującej przejazd z Wrocławia czy Poznania. Oczywiście na cenę ma wpływ również adres w Anglii. Przejazd za Londyn jest droższy niż podróż do Brighton.

FAQ – czyli pytania i odpowiedzi

Jeżeli masz pytania odnośnie przyjazdu odwiedź dział FAQ – pytania i odpowiedzi. Publikujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Przewozów Polska Anglia. Przez kilka lat działalności udało nam się rozbudować dział pozwalający odpowiedzieć na trapiące Cię pytania. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi w dziale FAQ zadzwoń do nas, na pewno pomożemy.

busy z Polski do Anglii