kontakt busy Polska Anglia

Kontakt
Busy Polska Anglia
rezerwacja

Kontkat Busy Polska Anglia LionBus

Tel. / +48 734 681 681

Mail. / biuro@tapu-trans.pl

Linia telefoniczna jest do Twojej dyspozycji codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach:

8:00-22:00

Jeżeli chcesz zadać pytanie odnośnie trasy, opłat czy ogólnych warunków zajrzyj do działu FAQ – pytania i odpowiedzi. Możesz znaleźć tam odpowiedź na Twoje pytanie. Pamiętaj, że chętnie udzielamy informacji telefonicznie. Kontakt busy Polska Anglia jest dostępny każdego dnia.

Zadaj pytanie… Odpowiemy!

Jaki bagaż mogę zabrać?

Pamiętaj, że w cenie biletu na busy do Anglii możesz zabrać bagaż do 30kg bezpłatnie. Jeżeli planujesz zabrać kilka bagaży, których waga może przekroczyć ten limit poinformuj nas o tym podczas rezerwacji. Koszt biletu może wzrosnąć o kilka funtów lub kilkadziesiąt złotych jeżeli Twój bagaż będzie ważył znacznie więcej. Pamiętaj, że podana ceną jest ceną ostateczną. Nie musisz dopłacać za przejazd. Podczas rezerwacji podaj nam więcej informacji na temat orientacyjnej wagi bagażu, a precyzyjnie wycenimy Twój przejazd.

Od rezerwacji do wyjazdu

Po dokonaniu rezerwacji nie musisz ponownie z nami się kontaktować przed planowanym wyjazdem. W dniu wyjazdu kierowca skontaktuje się z Tobą i poinformuje o godzinie przyjazdu. Jeżeli z nieprzewidzianych powodów wyjazd się opóźni, to również otrzymasz taką informację. Gdyby wyjazd został odwołany na pewno o tym poinformujemy stosunkowo wcześniej. Jednocześnie kontakt busy Polska Anglia jest stale dostępny.

busy do Anglii

Copyright © 2018 LIONBUS PRZEWOZY POLSKA ANGLIA