Paczki Polska Anglia

Wybieraj tanie paczki Polska Anglia z Lion Bus

Paczki do Anglii

Lion bus oferuje usługę paczki do Anglii busem. Jeżeli potrzebujesz wysłać przesyłkę do Wielkiej Brytanii, to podaj ją na naszego busa. Transportujemy małe i duże paczki, sprzęt RTV, AGD, rowery, skutery, motocykle, quady oraz całe palety. Każde zlecenie obsługujemy w usłudze kurier z adresu pod adres bez dodatkowych opłat. Małe paczki zabierzemy już od 149 zł, korzystaj z naszych przewozów, bo oferujemy niskie ceny, gwarancja dostarczenia i prosty system zgłoszenia. Wypełnij formularz zgłaszający przesyłkę do Anglii i potwierdź jej odbiór telefonicznie. Odbiory przez kuriera prowadzone są w Polsce w poniedziałek, czwartek i sobotę. W Anglii we wtorek, sobotę i z niedzieli na poniedziałek. Przewóz paczek obsługują busy do Anglii i odbierają je wyłącznie w dni wyjazdu.

Dni odbioru przesyłek do Anglii: poniedziałek, czwartek.
Dni odbioru przesyłek do Polski: wtorek, sobota.

Co możemy zabrać?

  • ART. SPOŻYWCZE
  • BAGAŻE
  • MEBLE
  • SPRZĘT RTV
  • SPRZĘT AGD
  • KARTONOWE OPAKOWANIA
  • ROWERY
  • SKUTERY / MOTOCYKLE
  • CAŁE PALETY
  • INNE PRZEDMIOTY

Zgłoś przesyłkę już teraz

Cennik przesyłek

Publikujemy nasz orientacyjny cennik przesyłek Polska Anglia. Poniższe ceny są cenami brutto i ich wartość stanowi minimalny koszt za usługę. W celu doprecyzowania kosztu paczki do Anglii lub Polski prosimy o jej wcześniejszą wycenę. Przesyłkę można zgłosić do wyceny i odbioru poprzez nasz formularz lub skorzystać z kontaktu telefonicznego. W przypadku zgłoszenia paczki przez formularz od razu do wysyłki prosimy o potwierdzenie telefoniczne chęci wysłania paczki za naszym pośrednictwem. Kurier odbierze przesyłkę w dniu wyjazdu (zgłoszonym w formularzu). Na wszelkie pytania odnośnie wyceny przesyłek odpowiemy telefonicznie, zapraszamy do kontaktu.

Przedmiot Rozmiar Waga Cena
Paczka mała 60 x 60 x 60 cm do 20kg od 149 zł / 29£
Paczka duża 100 x 100 x 100 cm do 30kg skontaktuj się
BAGAŻ dowolne wymiary do 40kg skontaktuj się
TV / RTV dowolne wymiary do 30kg skontaktuj się
MEBLE dowolne wymiary bez limitu kg skontaktuj się
AGD dowolne wymiary bez limitu kg skontaktuj się
INNE PRZEDMIOTY indywidualne wymiary duża/mała waga skontaktuj się

* UWAGA! Podana np. Cena paczki do Anglii lub Polski to minimalna opłata za orientacyjny pakunek. Ostateczna cena zależy od wymiarów i wagi przedmiotu wraz z opakowaniem. Kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez formularz otrzymasz precyzyjną wycenę Twojej przesyłki.

Czas dostarczenia paczki

Przesyłki dostarczane są z adresu pod adres w dni wyjazdu. Oznacza to, że jeżeli zamówisz kuriera na środę, to najbliższy możliwy odbiór w naszej firmie to czwartek. W związku z tym paczka do Anglii zostanie odebrana w czwartek i dostarczona następnego dnia pod wskazany adres.

paczki do Anglii, przesyłki do Polski, busem