promocje, busy do Anglii

Promocje busy do Anglii

Promocje na busy do Anglii z LionBus? Dla stałych klientów posiadamy atrakcyjną ofertą przewozu. Zostań naszym stałym klientem i podróżuj taniej.

1. Wybierz się z nami 2 razy do Polski lub Anglii, a na trzeci przejazd otrzymasz 50% rabatu, dzięki temu zaoszczędzisz około 200 zł po trzech przejazdach.

2. Pojedź z nami 5 razy w dowolnym kierunku, a 6 przejazd będziesz miał za 1 zł. Im częściej jedziesz, tym mniej płacisz. Zachęcamy Cię do podróżowania z nami, bo to się opłaca.

Zarezerwuj swój pierwszy przejazd już dziś i odbierz od kierowcy kartę stałego klienta. Zbieraj pieczątki i podróżuj taniej co trzeci przejazd. Promocje LionBus pozwalają zaoszczędzić nawet kilkaset złotych już na kilku przejazdach, dlatego nasi pasażerowie są zadowoleni z warunków promocji, bo w ten sposób na większej liczbie przejazdów koszt biletu się uśrednia i cena przejazdu wynosi około 250 zł.

Jak zdobyć kartę stałego klienta?

Jak już wspomnieliśmy kartę stałego klienta możesz otrzymać już od pierwszego przejazdu. Jeżeli jedziesz z nami pierwszy raz to podczas rezerwacji poproś o przygotowanie karty stałego klienta na Twoje imię i nazwisko. W ten sposób unikamy sytuacji braku czystych kart do wypisania przez kierowcę. Jaki jest zatem wniosek? Zbieraj pieczątki za przejazdy i podróżuj taniej. Gwarantujemy, że cena przejazdu nie wzrośnie dla posiadaczy kart, ponieważ u nas cena przejazdu w obu kierunkach jest zawsze taka sama.