5 powodów, dlaczego Lion Bus

sty 17, 2020

Za naszymi przewozami przemawia bardzo dużo, jednak w tym artykule postanowiliśmy przedstawić najważniejsze kwestie, które przemawiają za naszymi usługami busy do UK.

5 powodów przemawiających za usługą busy do UK

  1. Tanie bilety. Dbamy o to, by ceny naszych usług nie były wygórowane. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam dopracować zarówno cenę, jak i jakość usług. Zależy nam na tym, aby nasi klienci nie przepłacali bilet na przewóz osób do Anglii, dlatego każdy z przejazdów wyceniamy indywidualnie na podstawie odległości, którą pokonuje pasażer.
  2. Podróż w systemie Door to Door. Decydując się na nasze usługi możesz mieć pewność, że Twoja podróż odbędzie się spod adresu pod adres, który wskażesz przy rezerwacji. Jest to duża wygoda ponieważ nie musisz organizować dodatkowych dojazdów oraz dźwigać walizek.
  3. Łatwa i szybka rezerwacja. Mamy prosy sposób rezerwacji, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod nr. 735 400 350, podczas krótkiej wszystko załatwiamy. Jedyne informacje, których potrzebujemy to: adres, pod który mamy przyjechać bus do Anglii, adres pod, który chce dojechać pasażer, termin planowanego wyjazdu i kontakt. To wszystko pozwala nam zaplanować trasę.
  4. Komfort. To zdecydowana podstawa podczas wielogodzinnej jazdy. Mamy nowe busy, a dodatkowo zadbaliśmy o ich wyposażenie, by każdy mógł wygodnie usiąść i podróżować.
  5. Bezpieczeństwo. Mamy nowe pojazdy, które systematycznie kontrolujemy pod względem technicznym. Nasi kierowcy są wykwalifikowani i doświadczeni na międzynarodowych trasach.

Więcej o naszych usługach

Busy do UK w naszych usługach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Dbamy o to, by nasi pasażerowie czuli się dobrze w czasie całej podróży. Podróżami międzynarodowymi zajmujemy się od wielu lat, dzięki temu wiemy, czego potrzebują osoby korzystające z naszych usług. Wszystkich zainteresowanych usługą przewóz osób Polska Anglia zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji usług. Kursujemy w każdy poniedziałek i czwartek. Zalecamy rezerwację z wyprzedzeniem. Jeśli jednak zdecydujesz się w ostatniej chwili na wyjazd, to również przyjedziemy po Ciebie pod adres. Rezerwuj usługi zawsze, gdy planujesz wyjazd.