Busy do Polski

środa, sobota, niedziela

Lion Bus organizuje powroty do kraju w każdy wtorek i sobotę, skontaktuj się telefonicznie, by zamówić busy Anglia Polska. Przyjedziemy po Ciebie tam, gdzie wskażesz.

Rezerwacja miejsca

rezerwacja przejazdu odbywa się telefonicznie lub online

CENA
już od 600

Kontakt telefoniczny
+48 735 400 350

w cenie biletu Zapewniamy

 Transport Door to Door
 Duży limit bagażowy 35kg
 Ubezpieczenie podróży

Rezerwacja online

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności serwisu tapu-trans.pl

Przewóz osób
z adresu pod adres
Bus do angli
przez eurotunel
bezpieczna podróż
nowymi busami
pojazdy wyposażone w
gniazda do ładowania

Komfortowe busy Anglia Polska

Oferujemy komfortowy przewóz osób z Anglii do Polski, dbamy o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie podróżujących. Bus zabiera w trasę maksymalnie 7 pasażerów i prowadzi go zawsze dwóch kierowców, co oznacza, że jednym pojazdem może podróżować jednocześnie do 9 osób. Busy z Anglii do Polski obejmują transport Eurotunelem oraz dojazd w systemie door to door. Lion Bus Anglia to komfortowe i dobrze wyposażenie samochody. Auta są klimatyzowane, nad siedzeniami znajdują się nawiewy i oświetlenie.

Bezpieczny i komfortowy transport
Płatność w złotówkach, funtach lub euro

Oddzielna strefa bagażowa
7 wygodnych i reguolwanych foteli

busy anglia polska

Busy z Anglii do Polski

Podróżuj zawsze w komfortowych warunkach. Dbamy o to, by każda podróż z nami była przyjemna i bezstresowa. Nasze pojazdy są dobrze wyposażone, a duże, wygodne, regulowane siedzenia pozwalają na możliwie najmniej uciążliwy przejazd. W cenie biletu zapewniamy również dojazd spod adresu pod adres i możliwość zabrania dużego bagażu. Zarezerwuj busy Anglia Polska i podróżuj z nami bezpośrednio do celu.

Kino TV/DVD

Na wyposażeniu samochodu znajduje się telewizor, na którym można oglądać filmy na DVD.

Internet WiFi

Podczas podróży możesz korzystać z bezpłatnego Internetu w Polsce.

Klimatyzacja

Samochody posiadają sprawną i czystą klimatyzację z nawiewami w przestrzeni pasażerskiej.

Obsługiwane regiony Anglii

SOUTH EAST

SOUTH WEST

EAST MIDLANDS

EAST OF ENGLAND

GREATER ENGLAND

WESTMIDLANDS

YORKSHIRE AND HUMBER

NORTH EAST ENGLAND

NORTH WEST ENGLAND

Przewóz osób z Anglii do Polski

Zamów busy do Polski i podróżuj wygodnie razem z nami. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub online, by zamówić przejazd na trasie Polska Anglia. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo, ale również o to, by każda podróż odbywała się sprawnie i w możliwie najkrótszym czasie. Transportem międzynarodowym zajmujemy się od wielu lat, dzięki temu mamy doświadczenie, na którego postawie może świadczyć usługi najwyższej jakości dostępne dla każdego.
od 600

Cena biletu na busy z Anglii do Polski jest uzależniona od wielu czynników, a największy wpływ na nią ma odległość, którą pokonuje pasażer. W celu poznania ostatecznej ceny biletu prosimy o kontakt telefoniczny i dokładne wskazanie adresów startu i mety podróży. Jednocześnie w cenie biletu zawsze zapewniamy dojazd door to door oraz możliwość zabrani dużego bagażu. Zależy nam na tym, by koszt ponoszony za bilet był optymalny i odpowiedni na każdą kieszeń.

Przewozy Anglia Polska w usłudze door to door

Rezerwując u nas usługę, każdy pasażer może mieć pewność, że jego przejazd odbędzie się spod adresu pod adres bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tego tytułu. Wystarczy podczas rozmowy z biurem obsługi podać dokładny adres, pod który ma przyjechać kierowca, by zabrać pasażera w podróż oraz adres, do którego chce dotrzeć. W przypadku rezerwacji online również należy uzupełnić te dane w formularzu. Na tej podstawie jest planowana trasa busa Anglia Polska.


sprawdź
pozostałą ofertę

Oferujemy kompleksowe usługi transportowe na trasie Polska Anglia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Paczki z Anglii do Polski

KURIER POLSKA ANGLIA JUŻ OD 149

Z nami możesz nadawać paczki do Polski i Anglii zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Skontaktuj się z nami telefonicznie i zamów transport w systemie door to door.

Przeprowadzki z Anglii

TRANSPORT POLSKA ANGLIA JUŻ OD 750

Z nami zmiana miejsca zamieszkania jest o wiele łatwiejsza, nawet jeśli dotyczy zmiany kraju. Zajmujemy się transportem mebli, sprzętów RTV i AGD, rowerów itp.

Przewóz zwierząt z Anglii

CENE TRANSPORTU USTALAMY INDYWIDUALNIE

Przewieziemy Twoje zwierzę i zadbamy o jego samopoczucie w trasie. Pamiętaj, by przygotować wymagane dokumenty oraz niedużą porcję ulubionej karmy.