Busy Polska Anglia

Poznaj busy Polska Anglia Lion. Komfortowy transport dla osób ceniących bezpieczeństwo i pewność podróży. Z nami podróżujesz door to door w obydwu kierunkach, z dowolnej lokalizacji w obszarze naszego zasięgu. Poznaj nas bliżej, zobacz jaką ofertę mamy dla Ciebie. Razem zajedziemy daleko!.

Bus do Anglii

Organizujemy przejazd do Wielkiej Brytanii co drugi dzień. W tygodniu zarezerwujesz u nas miejsce na poniedziałek i czwartek, a na weekend w sobotę. Koszt biletu nie jest wygórowany, a jego kwota jest uzależniona bezpośrednio od długości trasy, którą pokonuje pasażer. Gwarantujemy przejazdy spod adresu pod adres bez dodatkowych kosztów poza ceną biletu. Dbamy o to, by podróże z nami były komfortowe i bezpieczne, w tym celu wyposażyliśmy swoje pojazdy w wygodne fotele i dodatkowe udogodnienia umilające podróż.

Bus do Polski

Podróż w kierunku Polski odbywa się w środy, soboty i niedziele. Rezerwując usługę należy wskazać dokładne adres, pod który ma przyjechać bus Anglia Polska, by zabrać pasażera oraz adres końcowy podróży. Usługa door to door jest zapewniona w cenie biletu i nie wymaga dodatkowych opłat. Z nami podróże są szybkie i przyjemne, dbamy o to, by dostosować ilość postojów do potrzeb pasażerów oraz by w trakcie podróży zatrzymać się na gorący posiłek. Zapraszamy do wspólnych podróży z UK do Polski. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo w trasie.

Trasa Przejazdu

Zasięg i obszary w Polsce

lubelskie

podkarpackie

mazowieckie

świętokrzyskie

małopolskie

łódzkie

śląskie

opolskie

wielkopolskie

dolnośląskie

lubuskie

Zasięg i obszary w Anglii

SOUTH EAST

SOUTH WEST

EAST MIDLANDS

EAST OF ENGLAND

GREATER ENGLAND

WESTMIDLANDS

YORKSHIRE AND HUMBER

NORTH EAST ENGLAND

NORTH WEST ENGLAND

Przewozy Polska Anglia

Przewozy Polska Anglia to nasza codzienność. Każdego dnia planujemy kolejną podróż i zajmujemy się obsługą bieżących rezerwacji. W Lion Bus pracują zorganizowani ludzie, którzy stanowią sprawny zespół. Zatrudniamy doświadczonych kierowców z uprawnieniami do międzynarodowego przewozu osób. Organizowany transport odbywa się legalnie, na zasadach obowiązujących w UE. Busy Polska Anglia Lion posiadają 9-cio osobowe samochody, którymi może podróżować siedmiu pasażerów i dwóch kierowców.

Co nas wyróżnia?

Bezpieczny i komfortowy transport
Busy w usłudze door to door
Płatność przelewem lub gotówką
Ubezpieczenie podróży
Doświadczeni kierowcy
Duży limit bagażowy
Przewozy bez przsiadek