Czy bus Anglia jest wygodny?

lip 29, 2019

Odpowiemy na podstawowe pytanie, które jest jednocześnie tematem tabu: czy bus Anglia jest wygodny? Opowiemy o tym, jak wygląda wnętrze pojazdu i co wpływa na komfort podróży.

Jak wyposażony jest bus Anglia?

Zacznijmy od tego, że w swojej flocie mamy nowe busy do Anglii marki Mercedes Sprinter z zaawansowanym wyposażeniem, które sprawdza się w trasie. Postawiliśmy na indywidualnie  zabudowane wnętrza, dzięki temu są one wygodniejsze. W busach znajdują się duże siedzenia z regulacją, która pozwala na dopasowanie pozycji do potrzeb podróżującego. Zadbaliśmy również o rozrywkę i dlatego jest DVD, WiFi, gniazdka 220-230 V. Podstawą jest oczywiście klimatyzacja i ogrzewanie w części pasażerskiej, która została oddzielona od części bagażowej. Zadbaliśmy również o nastrój, dlatego kolorystyka wnętrz jest dobierana indywidualnie, a oświetlenie nie razi.

Czy tylko wyposażenie zapewnia komfort?

Wnętrze pojazdu to nie wszystko, na wygodę wpływa również styl świadczonej usługi. Za cel obraliśmy sobie busy do Anglii i Polski, które będą spełniały wszystkie potrzeby podróżujących.  Uruchomiliśmy bezpłatny system Door to Door, który zapewnia dojazd pod adres, o którym decyduje pasażer. Jest to świetne rozwiązanie, które się sprawdza, ponieważ pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Zadbaliśmy również o to, aby rezerwacja była prosta i szybka dlatego wystarczy skontaktować się telefonicznie, by omówić szczegóły. Lion Bus Anglia zabiera wszystkich bezpośrednio spod drzwi domów, a przed przyjazdem kontaktujemy się by poinformować o dokładnej godzinie przybycia.

Swoje usługi planujemy w taki sposób, by spełniać potrzeby pasażerów, a przede wszystkim zapewnić pełen komfort i bezpieczeństwo. Wygodę stawiamy na pierwszym miejscu, ponieważ to od niej zależy samopoczucie pasażerów w czasie jazdy i po przyjeździe na miejsce. Sami od wielu lat zajmujemy się transportem, dzięki temu wiemy jak zapewnić wszystko, co najlepsze pasażerom.

Podsumowanie

Zapewniamy komfort na wielu płaszczyznach naszych usług. Zadbaliśmy o wygodne wnętrze Lion Bus Anglia, ale również łatwy system rezerwacji i dojazd Door to Door. Cenimy czas i pieniądze klientów.