FAQ busy do Anglii i Polski

Odpowiadamy na najważniejsze pytania o busy do Anglii i Polski

Busy Polska Anglia – co warto wiedzieć?

Poznaj najważniejsze informacje o naszych usługach. Podróżujemy po Europie od wielu lat, dzięki temu przygotowaliśmy kompleksową ofertę odpowiadającą na potrzeby najbardziej wymagających pasażerów.

Jak często kursują busy?

Wyjazdy odbywają się kilka razy w tygodniu, Busy do Anglii jeżdżą w każdy poniedziałek i czwartek, natomiast busy do Polski w każdy wtorek i sobotę.

Ile dni przed wyjazdem rezerwować bilet?

Polecamy rezerwację minimum na tydzień przed wyjazdem, oczywiście w nagłych przypadkach można dokonać rezerwacji nawet dzień przed wyjazdem, ale zostawiając wszystko na ostatnią chwilę trzeba liczyć się z tym, że wolnych biletów może już nie być. W szczególnych okresach jakim są np. święta warto pomyśleć o rezerwacji z dużym wyprzedzeniem. staramy się w tych okresach organizować więcej kursów, mimo to zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zabrać wszystkich, a w szczególności osoby, które zostawiają zakup biletu na ostatnią chwilę.

Jakich danych potrzebuję do rezerwacji przejazdu?

Podczas kontaktu telefonicznego należy przekazać nam: imię i nazwisko, kontakt, oraz adres pod który ma przyjechać bus Polska Anglia oraz miejsce docelowe podróży. Dane wykorzystujemy tylko i wyłącznie na potrzeby realizacji zamówionej usługi.

Po co muszę wskazać adresy?

Każdy bilet gwarantuje przejazd Door to Door bez dodatkowych opłat. To bardzo wygodna forma podróżowania. Na podstawie adresów planujemy trasę tak, by była komfortowa i trwało możliwie krótko.

Jak długo trwa podróż?

Czas przejazdu uzależniony jest od odległości, którą musi pokonać pasażer oraz sytuacji na drodze i na granicy. Zazwyczaj podróż trwa około 20 godzin.

Co musze mieć przy sobie w związku z pandemią c-ovid?

W podróż należy zabrać ze sobą standardowy zestaw bezpieczeństwa, czyli rękawiczki, maseczkę i płyn do dezynfekcji.

Jakie dokumenty muszę mieć przy sobie w związku z pandemią c-ovid?

Wybierając się do Wielkiej Brytanii należy mieć przy sobie: paszport, dowód osobisty, certyfikat szczepienia przeciwko c-ovid 19 (jeśli jest się osobą zaszczepioną) i negatywny test na c-ovid. Pandemia wywołuje stałe zmiany na granicy, dlatego prosimy śledzić aktualne wymagania dotyczące przejazdu.