Kontakt busy Polska Anglia

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godz. 8.00 -21.00.

INFOLINIA
+48 735 400 350

ADRES E-MAIL
biuro@tapu-trans.pl

Dni wyjazdów

Jeździmy 5x w tygodniu.

BUSY DO ANGLII
poniedziałek, czwartek, sobota
BUSY DO POLSKI
środa, sobota, niedziela

Wypełnij formularz online

Zadaj nam pytanie chętnie na nie odpowiemy.

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności serwisu tapu-trans.pl

Pamiętaj, że w cenie biletu na busy do Anglii możesz zabrać bagaż do 30kg bezpłatnie. Jeżeli planujesz zabrać kilka bagaży, których waga może przekroczyć ten limit poinformuj nas o tym podczas rezerwacji. Koszt biletu może nieco wzrosnąć. Pamiętaj, że podana ceną jest ostateczna. Nie musisz dopłacać za przejazd. Podczas rezerwacji podaj nam więcej informacji na temat orientacyjnej wagi bagażu, a precyzyjnie wycenimy Twój przejazd.

Kiedy mogę zadać pytanie?

Odpowiedzi na większość pytań można znaleźć na naszej stronie internetowej. Jeśli jednak potrzebujesz odpowiedzi bezpośrednio od nas wystarczy skontaktować się telefonicznie lub online, a udzielimy wszelkich informacji dotyczących naszych usług. Polecamy również, by podczas rezerwacji usług zadać wszystkie najważniejsze pytania, by rozwiać wątpliwości u móc bez stresu oczekiwać na bus do Anglii lub bus do Polski.

Jak mogę złożyć reklamację?

W celu zareklamowania naszych usług wystarczy telefoniczny kontakt busy Polska Anglia. Prosimy, by wszelkie uwagi zgłaszać bezpośrednio po zrealizowaniu usługi. Prosimy również o to, by sprawdzać przesyłki oraz transportowane meble i sprzęty przy odbiorze w obecności naszego kierowcy i od razu je zgłaszać. Dokładamy wszelkich starań, by zapewniać naszym klientom najwyższą jakość usług.