Organizacja przeprowadzki z Anglii do Polski

sie 24, 2020

Niestety wraz z 2020 rokiem  nadeszło wiele zmian, między innymi Brexit. Ze względu na sytuację polityczną Wielkiej Brytanii wiele osób decyduje się na przeprowadzki z Anglii do Polski. Taka usługa znajduje się również w naszej ofercie.

Przeprowadzki z Anglii do Polski – od czego zacząć?

  1. Podstawą jest rezerwacja terminu, radzimy zarezerwować usługę z wyprzedzeniem, zostawienie wszystkiego na ostatnią chwilę może skomplikować plany. Podczas kontaktu telefonicznego, należy wskazać datę zamawianej usługi oraz dokładne adresy w Polsce i Anglii. Dzięki wskazaniu przy rezerwacji takich danych jesteśmy w stanie dokładnie zaplanować przeprowadzki z Anglii do Polski.
  2. Kolejny krok to zaplanowanie tego, co zabiera się ze sobą. Polecamy posortować rzeczy i te, które mają być zabrane spakować w kartony a resztę sprzedać lub oddać. Z pewności wielu rzeczy już nie potrzebujesz lub się zniszczyły.
  3. Przygotowanie mebli, sprzętów i rzeczy do transportu. Polecamy rozmontować te rzeczy, które się da, spakować w oryginalne pudełka jeśli takie się posiada, a rogi i delikatne elementy zabezpieczyć. Rozmontowane meble i urządzenia będzie łatwiej przenieść, spakować i będą zajmowały mniej miejsca. Drobne rzeczy polecamy spakować w pudełka.
  4. Gdy bus do Anglii przyjedzie po rzeczy, należy wskazać wszystko, co ma zostać przewiezione w nowe miejsce.
  5. Kolejny krok to rozpakowanie rzeczy pod nowym adresem, ponieważ resztą zajmujemy się my.

Sprawne usługi na zamówienie

Bez względu na to, czy wybierasz przeprowadzki z Anglii do Polski, czy inne usługi gwarantujemy najwyższą jakość. Jesteśmy profesjonalistami, każdy bus Polska Anglia jeździ według planu. Nasze usługi to przewóz osób oraz transport towarowy w tym przeprowadzki. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty zawsze, gdy jest taka potrzeba. Dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb i dbamy o dobre samopoczucie i zadowolenie ze współpracy naszych klientów.

Skontaktuj się z nami zamów termin usługi. Gwarantujemy dojazd Door to Door i stały kontakt z klientem.