Przeprowadzki Anglia Polska

Do Anglii: poniedziałek, czwartek, sobota

Do Polski: środa, sobota, niedziela

Skorzystaj z wygodnej usługi przeprowadzki z Anglii do Polski, w tym celu zarezerwuj termin telefonicznie lub online. Zadbamy o to, by całość odbyła się sprawnie i bez komplikacji.

Transport do Anglii

Świadczymy usługi transportu do Anglii. Umów się na przeprowadzkę wypełniając formularz online bądź kontaktując się z nami telefonicznie.

CENA
już od 750

Kontakt telefoniczny
+48 735 400 350

w cenie usługi Zapewniamy

 Transport Door to Door
 Ekspresowy transport
 Ubezpieczenie podróży

Zgłoś przeprowadzkę

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności serwisu tapu-trans.pl

PRZEPROWADZKI
MINI od 750
PRZEPROWADZKI
STANDARD od 900
PRZEPROWADZKI
MAXI od 990
OFERUJEMY RÓWNIEŻ
PACZKI od 149
Od wielu lat zajmujemy się transportem międzynarodowym. Nasza stała oferta to przewóz osób do Anglii, który kursuje systematycznie na tej trasie. Z biegiem czasu zmieniają się potrzeby naszych klientów, dlatego do swoich usług dołączyliśmy przeprowadzki Anglia Polska. Obecna sytuacja polityczna zmieniła położenie wielu Polaków w Wielkiej Brytanii, postanowiliśmy ułatwić możliwość zmiany miejsca zamieszkania i w tym celu uruchomiliśmy transport rzeczy. Termin usługi jest dowolny, wystarczy skontaktować się z nami zamówić busy do Anglii, a my zorganizujemy wszystko szczegółowo. Transport trwa około 18-24 godzin w zależności od ilości pokonywanych kilometrów.
Specjalnie przystosowane auta
Zabezpieczony ładunek w podczas całej podróży
Gwarancja ekspresowej dostawy
przeprowadzki Anglia Polska

Przeprowadzki z Polski do Anglii

Wiemy, jak bardzo naszym klientom zależy na czasie, dlatego staramy się ograniczyć czas wykonywania usługi do minimum. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować system, który wpływa na organizację i realizację transportu. Przeprowadzki Anglia Polska realizujemy zazwyczaj w ciągu jednej doby, w tym czasie odbywa się załadunek, transport i załadunek. Stawiamy na indywidualne dopasowanie usługi przeprowadzki Anglia Polska do potrzeb klientów, dzięki temu czerpią pełną satysfakcję z wyboru firmy Lion Bus.

Sprawdź co zabieramy podczas przeprowadzki

Telewizory

Spakuj swój telewizor (polecamy oryginalny karton) a przewieziemy go bezpiecznie tam, gdzie potrzebujesz.

Sofy / Meble

Dostarczymy Twoje meble (fotele, krzesła, stoły, komody, kanapy itp.) pod adres, który wskażesz.

RTV/AGD

Transportujemy sprzęt RTV i AGD, w tym lodówki, pralki, suszarki, kuchenki, radia, zestawy stereo itp.

Bagaże

Nadaj bagaż za naszym pośrednictwem, a przetransportujemy go bezpośrednio pod wskazany adres.

Rowery i skutery

Tak! Na specjalne życzenie przewozimy rowery, hulajnogi, a nawet skutery i motocykle. Wystarczy zarezerwować usługę.

ZWIERZĘTA

Przewieziemy Twojego milusińskiego zachowując najwyższą ostrożność. Pamiętaj, by przygotować niezbędne dokumenty.

Przeprowadzki Anglia Polska

Jak przebiega
przeprowadzka?

1

Przyjazd na miejsce i załadunek mebli oraz paczek odpowiednio przygotowanych i zabezpieczonych.

2

Transport mebli Polska Anglia oraz innych artykułów odbywa się bez przeładunków.

3

Dojazd na miejsce. Kontrola stanu przewożonych rzeczy oraz rozładunek.

Przeprowadzki do Polski z zagranicy

Polecamy zacząć od rezerwacji terminu, warto wykonać ją z wyprzedzeniem. Gdy już wiemy w jakim terminie i gdzie nasze busy Polska Anglia mają przewieźć Twoje rzeczy możemy zacząć planowanie. Zawsze z wyprzedzeniem planujemy zarówno przejazd, jak i załadunek i rozładunek. Dzień przed wykonaniem usługi kontaktujemy się, aby potwierdzić wszystko ostatecznie i poinformować o planowanej godzinie przybycia. Gdy już jesteśmy w trasie, kontaktujemy się około godzinę przed przyjazdem, by nikogo nie zaskoczyć swoją obecnością.

Przeprowadzka międzynarodowa door to door

Załadunek mebli, sprzętów i rzeczy do pojazdu robimy to w taki sposób, by nic podczas przeprowadzki Anglia Polska nie uległo zniszczeniu. Gdy wszystko jest już spakowane wyruszamy w drogę pod wskazany adres. Na miejscu zajmujemy się rozładunkiem. W celu ustalenia ceny usługi należy skontaktować się z nami telefonicznie, ponieważ każde zamówienie traktujemy i wyceniamy indywidualnie. Przypominamy o tym, że wszystko dowozimy w systemie Door to Door, adresy należy wskazać podczas rezerwacji terminu.

Przeprowadzka Polska Anglia

od 750

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować system, który wpływa na organizację i realizację transportu. Przeprowadzki Anglia Polska realizujemy zazwyczaj w ciągu jednej doby, w tym czasie odbywa się załadunek, transport i załadunek. Stawiamy na indywidualne dopasowanie usługi przeprowadzki Anglia Polska do potrzeb klientów, dzięki temu czerpią pełną satysfakcję z wyboru firmy Lion Bus.