Tanie busy do Anglii i Polski

maj 15, 2018

Tanie busy do Anglii na wakacje? Sezon w pełni, a Ty jeszcze nie masz zarezerwowanego przewozu do Anglii lub Polski? Nie czekaj, wybierz bezpieczny i sprawny transport do Wielkiej Brytanii lub Polski. Lion Bus oferuje Ci Tani i komfortowy przewóz osób. Posiadamy dziesięcioosobowe samochody, które prowadzi na zmianę dwóch kierowców. Podróż rozpoczynamy z województwa lubelskiego. Przejazd przebiega na zasadach door to door. Jeździmy na kilka samochodów i układamy trasę tak, aby nie jeździć zygzakiem po Polsce czy Anglii.

Tanie busy do Anglii – dodatkowe informacje

Busy do Polski zyskują na popularności ze względu na wahające się ceny biletów lotniczych. Do kraju wrócisz z nami we wtorek, sobotę oraz z niedzieli na poniedziałek. Nie czekaj na promocje, tylko zarezerwuj przejazd już dziś. Cena busa Polska Anglia to wydatek rzędu 600 zł. Nie musisz martwić się dojazd na lotnisko i z lotniska do domu. Przyjedziemy po Ciebie i zabierzemy Cię dokładnie tam gdzie potrzebujesz. Wybierz tanie busy do Anglii już dziś i nie martw się resztą. Jesteśmy profesjonalistami i dbamy o każdy szczegół, ponieważ zależy nam na Twojej wygodzie.

Zastanawiasz się co czeka na Ciebie u nas? Mówimy wprost: komfort, bezpieczeństwo i terminowość. Postawiliśmy sobie na cel dojazd w wybranym dniu na określoną godzinę. Wiemy jak istotny jest dla Ciebie każdy dzień pracy i dojazd na czas do pracy. Właśnie ze względu na Ciebie tanie busy do Anglii jeżdżą w bezpłatnym systemie Door to Door, który znacznie poprawia jakość podróży. Busy Polska Anglia, którymi podróżujemy są nowe i czyste, dzięki temu, że bardzo o nie dbamy przebywanie w nich jest przyjemniejsze.

Podsumowanie

Każdy wyjazd to dla nas wyprawa do której solidnie się przygotowujemy. Dbamy o naszych pasażerów, ponieważ zależy nam na przyjemnych i bezproblemowych podróżach. Nasza praca wymaga od nas wiele pracy, poświęceń i zobowiązań, mimo wszystko staramy się dostosowywać ceny usług w taki sposób, by każdy mógł z nich skorzystać.

Zapraszamy do wspólnego podróżowania! 😉