Przewozy do Anglii na tygodniu

maj 16, 2018

Poznaj nasze przewozy do Anglii w każdy poniedziałek, czwartek i sobotę. Jeździmy regularnie w obydwu kierunkach. Busa do Polski zarezerwujesz również na wtorek, sobotę oraz z niedzieli na poniedziałek. Przewozimy wyłącznie osoby, nie zabieramy paczek i innych rzeczy (ewentualnie bagaż). Busy do Anglii w cenie już od 599 zł. Przewozy do Anglii door to door zarezerwujesz telefonicznie. Dokładną cenę przejazdu podamy Ci podczas kontaktu i podaniu adresów na trasie.

Nasze busy kursują kilka razy w tygodniu z myślą o Tobie. Naszym celem jest zapewnienie Ci możliwości zarezerwowania przejazdu zawsze gdy tego potrzebujesz. Nie musisz się martwić o to, że będziesz na miejscu za późno lub za wcześnie.

Busy z Polski do Anglii kursują w poniedziałki i czwartki.

Busy z Anglii do Polski we wtorki i soboty.

Sam wybierz dzień, w którym chcesz odbyć podróż. Mamy indywidualne podejście do każdego z naszych pasażerów i pamiętaj, że wszystkie podróże odbywają się z pod adresu pod adres. Staramy się, abyś zawsze dotarł na miejsce o czasie.

Busy do Anglii – jak pracujemy?

Do swojej pracy bardzo się przykładamy, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych pasażerów. Mamy nadzieję, że wszystkim podróżuje się z nami komfortowo.

Podstawą wyjazdu z nami jest rezerwacja, której można dokonać dzwoniąc do nas na numer +48 735 400 350. Pod telefonem jesteśmy dostępni każdego dnia tygodnia. Postawiliśmy na taki sposób rezerwacji, ponieważ jest szybki i sprawny, a zależy nam na niemarnotrawieniu Twojego czasu.

Nasze przewozy do Anglii wyróżnia punktualność, nowe pojazdy, komfort, wygoda i niezawodność. Dzięki swojemu doświadczeniu organizujemy sprawne podróże do Wielkiej Brytanii i Polski. Jesteśmy zgraną drużyną i działamy zawsze z myślą o podróżujących. Podróżuj tak, jak lubisz w komfortowych warunkach i zawsze do celu. Pamiętaj, że nawet jeśli rezerwujesz bilet chwilę przed podróżą cena się nie zmienia. Jedynym ryzykiem jest fakt, że w ostatniej chwili miejsca mogą być już zajęte. Nasz bus do Anglii zawiezie Cię dokładnie tam, gdzie potrzebujesz.