Przeprowadzki Anglia Polska

Profesjonalne przeprowadzki do Anglii i Polski

Przeprowadzki z Anglii do Polski

Od wielu lat zajmujemy się transportem międzynarodowym. Nasza stała oferta to przewóz osób do Anglii, który kursuje systematycznie na tej trasie. Z biegiem czasu zmieniają się potrzeby naszych klientów, dlatego do swoich usług dołączyliśmy przeprowadzki Anglia Polska. Obecna sytuacja polityczna zmieniła położenie wielu polaków w Wielkiej Brytanii, postanowiliśmy ułatwić możliwość zmiany miejsca zamieszkania i w tym celu uruchomiliśmy transport rzeczy. Termin usługi jest dowolny, wystarczy skontaktować się z nami zamówić busy do Anglii, a my zorganizujemy wszystko szczegółowo. Transport trwa około 18-24 godzin w zależności od ilości pokonywanych kilometrów.

Rezerwacja usługi jest bardzo łatwa i identyczna, jak w przypadku innych naszych transportów. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie +48 734 681 681 lub wypełnić formularz zgłoszeniowy i potwierdzić w ciągu kolejnych 24 godzin. Przypominamy o tym, że brak telefonicznego potwierdzenia rezerwacji online w ciągu doby uważamy za rezygnację z naszych usług. Zachęcamy do przestrzegania naszych zaleceń, ponieważ mamy ograniczoną ilość kursów tygodniowo i termin może zostać zajęty. Nie zwlekaj.

Przetransportujemy dla Ciebie

  • BAGAŻE
  • MEBLE
  • SPRZĘT RTV
  • SPRZĘT AGD
  • KARTONOWE OPAKOWANIA
  • ROWERY
  • SKUTERY / MOTOCYKLE
  • CAŁE PALETY
  • INNE PRZEDMIOTY

Zgłoś przeprowadzkę Anglia – Polska

System pracy podczas przeprowadzki do Anglii i Polski

Polecamy zacząć od rezerwacji terminu, warto wykonać ją z wyprzedzeniem. Gdy już wiemy w jakim terminie i gdzie nasze busy Polska Anglia mają przewieźć Twoje rzeczy możemy zacząć planowanie. Zawsze z wyprzedzeniem planujemy zarówno przejazd, jak i załadunek i rozładunek. Dzień przed wykonaniem usługi kontaktujemy się, aby potwierdzić wszystko ostatecznie i poinformować o planowanej godzinie przybycia. Gdy już jesteśmy w trasie, kontaktujemy się około godzinę przed przyjazdem, by nikogo nie zaskoczyć swoją obecnością. Kolejny krok to załadownie mebli, sprzętów i rzeczy do pojazdu. Robimy to w taki sposób, by nic podczas przeprowadzki Anglia Polska nie uległo zniszczeniu. Gdy wszystko jest już spakowane wyruszamy w drogę pod wskazany adres. Na miejscu zajmujemy się rozładunkiem. W celu ustalenia ceny usługi należy skontaktować się z nami telefonicznie, ponieważ każde zamówienie traktujemy i wyceniamy indywidualnie. Przypominamy o tym, że wszystko dowozimy w systemie Door to Door, adresy należy wskazać podczas rezerwacji terminu.

przeprowadzki Anglia Polska

Szybkie przeprowadzki do Anglii

Wiemy, jak bardzo naszym klientom zależy na czasie, dlatego staramy się ograniczyć czas wykonywania usługi do minimum.  Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować system, który wpływa na organizację i realizację transportu. Przeprowadzki Anglia Polska realizujemy zazwyczaj w ciągu jednej doby, w tym czasie odbywa się załadunek, transport i załadunek. Stawiamy na indywidualne dopasowanie usługi przeprowadzki Anglia Polska do potrzeb klientów, dzięki temu czerpią pełną satysfakcję z wyboru firmy Lion Bus.

Przypominamy również, że czas, którego potrzebujemy na realizację zadania jest również ściśle uzależniony od przygotowania rzeczy do transportu. Im więcej rzeczy i sprzętów jest spakowane, tym szybciej odbędzie się załadunek a my będziemy mogli wyruszyć w trasę. Dla wszystkich, którzy nie lubią się pakować mamy dodatkową usługę pakowania, którą można zamówić w komplecie z usługą przeprowadzki Anglia Polska. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą zarezerwować termin lub mają pytania dotyczące oferty.